«

»

♥Girl’s Generation – Galaxy Supernova♥ Outfit

galaxy-supernova-1Už nějakej ten pátek jsem fanda K-Popu. Nejsem nějakej expert, ani zapálenec to řeknu hned. Já jsem jen takový ten nenápadný posluchač, co si prostě enjoyuje hudbu, která se mu líbí. XD Inu když jsem si naplánovala jít do taneční soutěže FestDance na Animefestu 2015, tak jsem se nakonec rozhodla pro K-Pop. Jejich taneční kreace mě prostě strašně lákaly a chtěla jsem si zkusit něco naučit a převést. Schválně jestli jsem toho schopná. Ze všech adeptů jsem si vybrala nakonec skladbu „Galaxy Supernova“ od Girls Generation neboli SNSD (So Nyeo Shi Dae), jak experti rádi říkají. XD Ještě než byly zveřejněny pravidla, tak jsem měla naplánované, že udělám cosplay SeeU v jejím oblečku z písničky „Byeol“ (Star). Má krásné jednoduché galaktické šatičky a je prostě Korejka. Všechno se tak krásně hodilo! Naplánované jsem měla, že si nastříhám průlet galaxií a to pojede za mnou pěkně do rytmu hudby. Jak se zveřejnily pravidla soutěže, všechny tyhle plány byly smeteny ze stolu. Outfit musel být totiž co nejpodobnější předloze a za mnou na video musela jet předloha, pokud se jednalo o převzatou choreografii. JAK NEKREATIVNÍ!!!!! Soptila jsem nemálo, ale tak to mě neodradilo od toho pokračovat ke svému cíli. Tato choreografie je skupinová a já jsem jenom jedna, proto jsem se chtěla vyvarovat videu, protože bude odlákávat pozornost ode mě. Jak jsem koukala na záznam, tak pár lidí, čumělo právě jen na to video a na mě kašlali, což jsem nechtěla. Já vím, že to video je zajímavější a ty Korejky jsou pěknější než já no! XDDD Tak jsem alespoň měla méně práce no. Ve videoklipu „Galaxy Supernova“ střídají dva typy outfitů. Šaty s takovými zvláštními kosticemi kolem boků a pak stříbrnou vestičku s gaťama. Protože se mi ty šaty vůbec nelíbily, tak jsem zvolila gatě. Uvědomila jsem si náhlou praktičnost a volnost této možnosti. Strach z toho, že mi půjde vidět holý zadek, zmizel. A možnost nemít nic na hlavě, byla taky docela osvobozující. Docela jsem nakonec byla i ráda, že mohu být méně navlečená a zaměřit se jenom na dance a né na to, že mi něco upadne. Takže outfit vybrán! Jdeme na jeho vytvoření!

IMG_3169

Když jsem viděla, že mají v klipu různobarevné gatě, tak jsem si uvědomila, že i já mám jedny červené bokové kalhoty, ve kterých mi bylo vždycky pohodlně, takže budou na tanec naprosto boží. Když jsem si je ale oblékla, tak jsem zjistila, že jsou nějaké volnější. Nejsou tak krásně padnoucí, jako mají v klipu děvčata. Projela mi myšlenka koupit nové, ale nechtěla jsem mrhat penězi, které jsem raději dala za cosplay jarní SeeU, který jsem připravovala v té době. Výhoda prostě byla, že se mi bude v tom dobře pohybovat a o tom to jde. Udělat pořádný a kvalitní performace!

IMG_3172 IMG_3173 IMG_3175 IMG_3174
>Vršek jsem musela ušít. Velmi lehké a zbytečné na dokumentaci, proto jsem to ani nefotila. Typy vršků má každá dívčina jiný, já si prostě vybrala ten nejjednodušší. Jako látku jsem použila tu, co mi zbyla z Hatsune Miku a její elastičnost zde přišla vhod = pohyblivost. Černé části jsou jednoduše vystřižené a nalepené. Ten odznáček je velmi lajtovně udělanej, páč jsem používala všechno, co doma mám. Vlastně na celý vršek jsem nedala ani korunu navíc, protože jsem použila to, co jsem měla. Chtěla jsem co nejvíce ušetřit, protože jsem věděla, že kupovat se budou na tento kostým jiné věci.

IMG_3170 IMG_3171

Při tanci musí být základna vždy stabilní a jistá. Hlavně když člověk neumí tancovat ve velkých šteklích. XD Takže botky jsem volila né příliš vysoké a se širokým stabilním podpatkem. Kumšt spíše bylo najít nějaké třpytivé… Takové nějak akorát. No a jednou jsem šla k ťamanům (právě za účelem koupě nějakých takovýchto bot) a sluneční světlo z okna právě dopadalo na tyhle úžasné krásky, takže jsem je viděla už z dálky a já se k nim se slzami v očích rozeběhla. XD Naprosto perfektní, jiné bych ani nevolila. Cena nebyla taky nějak bolestivá, takže jsem si je mohla dovolit. Na to, že jsou od ťamanů, tak jsou velmi pohodlné a mohla jsem v nich chodit celý den, dobře tancovat, super. Základ byl kvalitní!

IMG_3176

Poslední kousek oblečení je stříbrný pásek. To jsem věděla, že nejlevnější najdu na E-Bayi, proto jsme zamířila hned tam. Vím, že holky tam tu mašličku nemají, ale mě ten pásek připadal tak pěkný, že jsem ho prostě koupila. XD Stejně nemám ten kostým úplně tip top podle nich, tak ta mašlička už to tak nepokazí. XD

DSC_0013DSC_0010

V závěru to vypadá hodně podobně s tím, co mají fakt na sobě! ^^ Jen ty volné gatě to trošku kazí no. Od té doby, kdy jsem si je pořídila, tak mi byly dobré, jsem od té doby asi něco zhubla. Tenhle kostým byl takový pro mě takové trošku překonání sama sebe a to hlavně v tom, že jsem poprvé veřejně ukázala své břicho. Mám totiž na břichu jizvy po operacích z dětství. Kdysi ty jizvy byly horší, po plastice se to zlepšilo, ale spíše teď vypadají jako normální jizvy (předtím jsem vypadala, jako kdyby se mi břicho vcucávalo do sebe). Zkoušela jsem je nějak zamakeupovat, trošku se to zlepšilo, ale bylo prostě jasné, že to břicho nemám úplně v pořádku. Na videu to aji šlo vidět a nejvíce na denním světle. Já ale vůbec neměla mindráky. Uvědomila jsem si to, až teďka když je po všem. Já tomu totiž nevěnovala vůbec pozornost. Soustředila jsem se totiž na něco úplně jiného a hlavně… já se za ty jizvy už nestydím. Jsou součástí mě a beru je už celý život jako součást mého těla, proto mi nepřipadá, že je něco v nepořádku. Na tom pódiu jsem prezentovala sama sebe. Nebyl to cosplay, proto jsem žádnou postavu nepoškodila jizvami. Překvapivě mi nikdo nic na to břicho neřekl. Docela sranda. Takže všechno je v pořádku. XD Vím, že před několika lety bych tohle neudělala. Nejspíše jsem rok od roku sebevědomější, což jsem ráda. Hlavně když se soustředíte na svůj cíl odprezentovat ten dance co nejpřesněji a jste úplně do toho zažraní, tak nějaká jizva na břichu je naprosto to nejmenší co vás může od toho odradit.

Přece jenom jsem neodolala a hodila si hnědé čočky, jakože „asian“. XD Moje vlasy už to pokazily, ale tož alespoň něco tam prezentovalo mě samou. XD Musím vám říct, připadám si v tomto outfitu dost sexy. XDDD Tanec právě s tímto oblečením nabral úplně jinou atmosféru a vzhled než v teplácích a tričku. XD Mohla jsem si na nějaký čas zahrát na K-Pop hvězdu! Fakt sebevědomý pocit! ^^ Jsem ráda, že a tohle maličké dobrodružství! ^^

Můj preformance můžete zkouknout zde (ČAS: 3:24:40)

PHOTO

Nechala jsem se na AF blejsknout na památku, ať tahle mini-snaha neupadne v zapomnění. ^^
Photo by Krtek and Zdeněk Hadrava

IMG_1786_ppIMG_1823_ppIMG_1831_ppimg_022_ppimg_023_pp

4 komentáře(ů)

Skip to comment form

 1. Wek

  Outfit se ti povedl a vypadá i jednoduše. Pro tvoje tančení jsem hlasovala :)
  Snad si taky někdy zkusím ušít vlastní cosplay – inspirovala jsi mě :)

  1. Yuu

   Jediné co se tvořilo byl vlastně vršek, jinak je to nakoupené a seskládané z již existujícího oblečení. XD Určitě jdi někdy do nějakého cosplaye! Pokud máš nějakou postavu se kterou sympatizuješ a chuť ji přivést k životu, není tu již žádná zábrana! ^^

 2. Amberk

  Strašně se mi tvé taneční vystoupení líbilo :) Bylo hodně vidět jak si to užíváš i přes pc, jelikož jsem na AF nebyla ale líbilo se mi to. Mnoho lidí se tvaří zakaboněně a vypadá že si to neužívají ale ty sis to hrozně užila aspoň si dávala najevo tento pocit :)

  1. Yuu

   Samozřejmě, že jsem si to užila! ^^ Tančení mě moc baví a na pódiu jsem si to moc užila i když jsem měla jistou dávku nervozity v sobě. XD Pódium mají ale boží, moc se mi líbilo na něm být! A děkuji ti moc za tvou pochvalu, jsme moc ráda že jsem se líbila. <3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *